CW0102R000JE12HS är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
C&B/RESI
I lager: 163
Datablad
2 Ohms ±5% 13W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig, pulsmotstånd Trådlindad
CW0102R000JE12HS
DigiKeys produktnummer
CW0102R000JE12HS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CW0102R000JE12HS
Beskrivning
RES 2 OHM 13W 5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CW0102R000JE12HS Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig, pulsmotstånd
Serie
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-65°C-350°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,375" x L 1,781" (9,52 x 45,24mm)