CW01027R00JE12HS är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
I lager: 555
I lager: 607
27 Ohms ±5% 13W Hålmonterade resistorer Axiell Fuktbeständig, pulsmotstånd Trådlindad
CW01027R00JE12HS
DigiKeys produktnummer
CW01027R00JE12HS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CW01027R00JE12HS
Beskrivning
RES 27 OHM 13W 5% AXIAL
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CW01027R00JE12HS Modeller
Kategori
Sammansättning
Tillv.
Egenskaper
Fuktbeständig, pulsmotstånd
Serie
Temperaturkoefficient
±30ppm/°C
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-65°C-350°C
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Resistans
Leverantörens enhetsförpackning
Axiell
Tolerans
Storlek/dimension
Diam. 0,375" x L 1,781" (9,52 x 45,24mm)