CRCW251290R9FKEGHP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
90.9 Ohms ±1% 1,5W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
CRCW251290R9FKEGHP
DigiKeys produktnummer
CRCW251290R9FKEGHPTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW251290R9FKEGHP
Beskrivning
RES SMD 90.9 OHM 1% 1.5W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRCW251290R9FKEGHP Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,124" (6,30 x 3,15mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)