CRCW2512750KJNEG
DigiKeys produktnummer
541-750KXTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-750KXCT-ND - Remsbit (CT)
541-750KXDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW2512750KJNEG
Beskrivning
RES SMD 750K OHM 5% 1W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
750 kOhms ±5% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Automotive AEC-Q200 Tjock film
EDA-/CAD-modeller
CRCW2512750KJNEG Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,124" (6,30 x 3,15mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)