CRCW25125M10FKEG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
5.1 MOhms ±1% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW25125M10FKEG
DigiKeys produktnummer
CRCW25125M10FKEG-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW25125M10FKEG
Beskrivning
RES SMD 5.1M OHM 1% 1W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW25125M10FKEG Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,124" (6,30 x 3,15mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)