CRCW251256K0JNEG är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
TE Connectivity Passive Product
I lager: 0
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Similar
Panasonic Industry
56 kOhms ±5% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Automotive AEC-Q200 Tjock film