CRCW251247K0JNEH är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 8 729
Datablad
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 27 820
Datablad
Similar
Bourns Inc.
47 kOhms ±5% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW251247K0JNEH
DigiKeys produktnummer
CRCW251247K0JNEH-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW251247K0JNEH
Beskrivning
RES SMD 47K OHM 5% 1W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW251247K0JNEH Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,124" (6,30 x 3,15mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)