CRCW25122K70JNTG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 2 027
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Uppgradering
Panasonic Industry
Similar
Bourns Inc.
I lager: 581
2.7 kOhms ±5% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW25122K70JNTG
DigiKeys produktnummer
CRCW25122K70JNTG-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW25122K70JNTG
Beskrivning
RES SMD 2.7K OHM 5% 1W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW25122K70JNTG Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,124" (6,30 x 3,15mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)