Bilden för CRCW25122K32FKEHHP är inte tillgänglig
CRCW25122K32FKEHHP
DigiKeys produktnummer
541-CRCW25122K32FKEHHPTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW25122K32FKEHHP
Beskrivning
CRCW2512-HP 100 2K32 1% E82 E3
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2.32 kOhms ±1% 1,5W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
EDA-/CAD-modeller
CRCW25122K32FKEHHP Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,124" (6,30 x 3,15mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)