CRCW2512220KJNEH är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 6 054
Datablad
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 6 234
Datablad
Similar
Bourns Inc.
220 kOhms ±5% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW2512220KJNEH
DigiKeys produktnummer
CRCW2512220KJNEH-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW2512220KJNEH
Beskrivning
RES SMD 220K OHM 5% 1W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW2512220KJNEH Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,124" (6,30 x 3,15mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)