CRCW251215R0FKEH är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 338
Datablad
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 21 682
Similar
TE Connectivity Passive Product
Similar
Bourns Inc.
Bourns Inc.
15 Ohms ±1% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW251215R0FKEH
DigiKeys produktnummer
CRCW251215R0FKEH-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW251215R0FKEH
Beskrivning
RES SMD 15 OHM 1% 1W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW251215R0FKEH Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,124" (6,30 x 3,15mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)