CRCW251215K4FKEGHP
DigiKeys produktnummer
CRCW251215K4FKEGHP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW251215K4FKEGHP
Beskrivning
RES SMD 15.4K OHM 1% 1.5W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15.4 kOhms ±1% 1,5W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
EDA-/CAD-modeller
CRCW251215K4FKEGHP Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,124" (6,30 x 3,15mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)