CRCW2512118RFKEGHP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
118 Ohms ±1% 1,5W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
CRCW2512118RFKEGHP
DigiKeys produktnummer
CRCW2512118RFKEGHP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW2512118RFKEGHP
Beskrivning
RES SMD 118 OHM 1% 1.5W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRCW2512118RFKEGHP Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,124" (6,30 x 3,15mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)