CRCW201082K0JNTF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 284
Datablad
Uppgradering
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
82 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW201082K0JNTF
DigiKeys produktnummer
CRCW201082K0JNTF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW201082K0JNTF
Beskrivning
RES SMD 82K OHM 5% 3/4W 2010
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW201082K0JNTF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
2010 (metrisk 5025)
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)