CRCW20107K50JNEF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
7.5 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW20107K50JNEF
DigiKeys produktnummer
541-7.5KWTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW20107K50JNEF
Beskrivning
RES SMD 7.5K OHM 5% 3/4W 2010
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRCW20107K50JNEF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
2010 (metrisk 5025)
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)