CRCW20104R87FNEF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
4.87 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW20104R87FNEF
DigiKeys produktnummer
CRCW20104R87FNEF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW20104R87FNEF
Beskrivning
RES SMD 4.87 OHM 1% 3/4W 2010
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW20104R87FNEF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)