CRCW201043K2FKTF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
43.2 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW201043K2FKTF
DigiKeys produktnummer
CRCW201043K2FKTF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW201043K2FKTF
Beskrivning
RES SMD 43.2K OHM 1% 3/4W 2010
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW201043K2FKTF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)