CRCW20102K20JNTF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale
I lager: 17 707
Datablad
2.2 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW20102K20JNTF
DigiKeys produktnummer
CRCW20102K20JNTF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW20102K20JNTF
Beskrivning
RES SMD 2.2K OHM 5% 3/4W 2010
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW20102K20JNTF Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)