CRCW2010215RFKTF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Vishay Dale
I lager: 5 500
YAGEO
215 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW2010215RFKTF
DigiKeys produktnummer
CRCW2010215RFKTF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW2010215RFKTF
Beskrivning
RES SMD 215 OHM 1% 3/4W 2010
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW2010215RFKTF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)