CRCW201019K1FKTF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
YAGEO
19.1 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW201019K1FKTF
DigiKeys produktnummer
CRCW201019K1FKTF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW201019K1FKTF
Beskrivning
RES SMD 19.1K OHM 1% 3/4W 2010
Tillverkarens standardleveranstid
48 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW201019K1FKTF Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)