CRCW2010150KJNEFHP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
150 kOhms ±5% 1W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
CRCW2010150KJNEFHP
DigiKeys produktnummer
CRCW2010150KJNEFHP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW2010150KJNEFHP
Beskrivning
RES SMD 150K OHM 5% 1W 2010
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRCW2010150KJNEFHP Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,098" (5,00 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)