CRCW201011R0JNEF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Datablad
11 Ohms ±5% 0,75W, 3/4W Chipresistor 2010 (metrisk 5025) Automotive AEC-Q200 Tjock film