CRCW12107K50JNEA är slut i lager och kan restnoteras.
Panasonic Industry
I lager: 6 400
Datablad
Similar
Panasonic Industry
I lager: 5 538
Datablad
Similar
7.5 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Automotive AEC-Q200 Tjock film