CRCW12107K50FKTA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 15 462
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 3 340
Datablad
Uppgradering
YAGEO
Uppgradering
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Similar
7.5 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW12107K50FKTA
DigiKeys produktnummer
CRCW12107K50FKTA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW12107K50FKTA
Beskrivning
RES SMD 7.5K OHM 1% 1/2W 1210
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW12107K50FKTA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)