CRCW12104K70FKEA är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 17
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 104
Similar
YAGEO
I lager: 4 250
Similar
YAGEO
Panasonic Industry
4.7 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Automotive AEC-Q200 Tjock film