CRCW121033R2FKEBHP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
33.2 Ohms ±1% 0,75W, 3/4W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
CRCW121033R2FKEBHP
DigiKeys produktnummer
CRCW121033R2FKEBHP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW121033R2FKEBHP
Beskrivning
RES SMD 33.2 OHM 1% 3/4W 1210
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CRCW121033R2FKEBHP Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)