CRCW121025R5FKEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 7 920
Datablad
Direkt
Stackpole Electronics Inc
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
Panasonic Industry
25.5 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW121025R5FKEA
DigiKeys produktnummer
CRCW121025R5FKEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW121025R5FKEA
Beskrivning
RES SMD 25.5 OHM 1% 1/2W 1210
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW121025R5FKEA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)