CRCW12101K80JNEAHP
DigiKeys produktnummer
CRCW12101K80JNEAHPTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW12101K80JNEAHP
Beskrivning
RES SMD 1.8K OHM 5% 3/4W 1210
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.8 kOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
EDA-/CAD-modeller
CRCW12101K80JNEAHP Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)