CRCW12101K60JNTB är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
1.6 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW12101K60JNTB
DigiKeys produktnummer
CRCW12101K60JNTB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW12101K60JNTB
Beskrivning
RES SMD 1.6K OHM 5% 1/2W 1210
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW12101K60JNTB Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)