CRCW12101K50JNTA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 9 026
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 53 725
Datablad
Uppgradering
Panasonic Industry
Uppgradering
YAGEO
1.5 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW12101K50JNTA
DigiKeys produktnummer
CRCW12101K50JNTA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW12101K50JNTA
Beskrivning
RES SMD 1.5K OHM 5% 1/2W 1210
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW12101K50JNTA Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)