CRCW1210120RJNTA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 13 670
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 23 132
Datablad
Stackpole Electronics Inc
I lager: 9
Uppgradering
Panasonic Industry
Uppgradering
120 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW1210120RJNTA
DigiKeys produktnummer
CRCW1210120RJNTA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW1210120RJNTA
Beskrivning
RES SMD 120 OHM 5% 1/2W 1210
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW1210120RJNTA Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)