CRCW1210118KFKEA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 28 391
Datablad
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Panasonic Industry
118 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 1210 (metrisk 3225) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW1210118KFKEA
DigiKeys produktnummer
CRCW1210118KFKEA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW1210118KFKEA
Beskrivning
RES SMD 118K OHM 1% 1/2W 1210
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW1210118KFKEA Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)