CRCW120697K6FKEAC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
TE Connectivity Passive Product
Stackpole Electronics Inc
I lager: 195
97.6 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Tjock film
CRCW120697K6FKEAC
DigiKeys produktnummer
CRCW120697K6FKEAC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW120697K6FKEAC
Beskrivning
RES 97.6K OHM 1% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW120697K6FKEAC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Serie
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Storlek/dimension
L 0,120" x B 0,061" (3,05 x 1,55mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)