CRCW12067M68FKTA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Similar
YAGEO
I lager: 3 740
Datablad
7.68 MOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW12067M68FKTA
DigiKeys produktnummer
CRCW12067M68FKTA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW12067M68FKTA
Beskrivning
RES SMD 7.68M OHM 1% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW12067M68FKTA Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)