CRCW1206634KFKTA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 13 859
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
I lager: 811
Uppgradering
YAGEO
Panasonic Industry
Similar
Bourns Inc.
634 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW1206634KFKTA
DigiKeys produktnummer
CRCW1206634KFKTA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW1206634KFKTA
Beskrivning
RES SMD 634K OHM 1% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW1206634KFKTA Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)