CRCW1206560KDHECP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
560 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW1206560KDHECP
DigiKeys produktnummer
CRCW1206560KDHECP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW1206560KDHECP
Beskrivning
RES SMD 560K OHM 0.5% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW1206560KDHECP Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)