CRCW120639R0JNEAIF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
YAGEO
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Stackpole Electronics Inc
39 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
CRCW120639R0JNEAIF
DigiKeys produktnummer
CRCW120639R0JNEAIF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW120639R0JNEAIF
Beskrivning
RES SMD 39 OHM 5% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW120639R0JNEAIF Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)