CRCW1206390KJNEBC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Uppgradering
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
390 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Tjock film
CRCW1206390KJNEBC
DigiKeys produktnummer
CRCW1206390KJNEBC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW1206390KJNEBC
Beskrivning
RES 390K OHM 5% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW1206390KJNEBC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,120" x B 0,061" (3,05 x 1,55mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)