CRCW120634R0FKEB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
Panasonic Industry
Direkt
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
34 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW120634R0FKEB
DigiKeys produktnummer
CRCW120634R0FKEB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW120634R0FKEB
Beskrivning
RES SMD 34 OHM 1% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW120634R0FKEB Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)