CRCW120630R1FKTA
DigiKeys produktnummer
541-CRCW120630R1FKTATR-ND - Remsa och spole (TR)
541-CRCW120630R1FKTACT-ND - Remsbit (CT)
541-CRCW120630R1FKTADKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW120630R1FKTA
Beskrivning
RES SMD 30.1 OHM 1% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
30.1 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Automotive AEC-Q200 Tjock film
EDA-/CAD-modeller
CRCW120630R1FKTA Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)