CRCW120628K0FKEAC | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | CRCW120628K0FKEAC |
Beskrivning | RES 28K OHM 1% 1/4W 1206 |
Tillverkarens standardleveranstid | 23 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 28 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Tjock film |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | CRCW120628K0FKEAC Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-155°C |
Serie | Inkapsling/låda 1206 (metrisk 3216) |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Leverantörens enhetsförpackning |
Artikelstatus Aktiv | Storlek/dimension L 0,120" x B 0,061" (3,05 x 1,55mm) |
Resistans | Höjd - monterad (max) 0,026" (0,65mm) |