CRCW120622K0JNEAC
DigiKeys produktnummer
541-CRCW120622K0JNEACTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-CRCW120622K0JNEACCT-ND - Remsbit (CT)
541-CRCW120622K0JNEACDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW120622K0JNEAC
Beskrivning
RES 22K OHM 5% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Tjock film
EDA-/CAD-modeller
CRCW120622K0JNEAC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,120" x B 0,061" (3,05 x 1,55mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)