CRCW12061K50JNTA är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 20 006
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 11 605
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 349
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
Uppgradering
Panasonic Industry
YAGEO
1.5 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW12061K50JNTA
DigiKeys produktnummer
CRCW12061K50JNTA-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW12061K50JNTA
Beskrivning
RES SMD 1.5K OHM 5% 1/4W 1206
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW12061K50JNTA Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)