CRCW120613R3FKEA är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
Bourns Inc.
I lager: 19 320
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
Similar
Panasonic Industry
Similar
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
13.3 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipresistor 1206 (metrisk 3216) Automotive AEC-Q200 Tjock film