CRCW08059K10JNEAHP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 30 442
Datablad
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Uppgradering
Parametrisk ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
Parametrisk ekvivalent
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
9.1 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
CRCW08059K10JNEAHP
DigiKeys produktnummer
CRCW08059K10JNEAHP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW08059K10JNEAHP
Beskrivning
RES SMD 9.1K OHM 5% 1/2W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW08059K10JNEAHP Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)