CRCW080591K0FKEAHP är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Panasonic Industry
I lager: 2 225
Datablad
Uppgradering
Panasonic Industry
I lager: 0
Datablad
91 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
CRCW080591K0FKEAHP
DigiKeys produktnummer
541-CRCW080591K0FKEAHPTR-ND - Remsa och spole (TR)
541-CRCW080591K0FKEAHPCT-ND - Remsbit (CT)
541-CRCW080591K0FKEAHPDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW080591K0FKEAHP
Beskrivning
RES SMD 91K OHM 1% 1/2W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW080591K0FKEAHP Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)