CRCW08056M98FKEAC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
6.98 MOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Tjock film
CRCW08056M98FKEAC
DigiKeys produktnummer
CRCW08056M98FKEAC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW08056M98FKEAC
Beskrivning
RES 6.98M OHM 1% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW08056M98FKEAC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Resistans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)