CRCW08056K49DKEBP är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
6.49 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW08056K49DKEBP
DigiKeys produktnummer
CRCW08056K49DKEBP-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW08056K49DKEBP
Beskrivning
RES SMD 6.49K OHM 0.5% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW08056K49DKEBP Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)