CRCW08055K60JNEAIF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Direkt
YAGEO
Bourns Inc.
5.6 kOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) AEC-Q200, pulsmotstånd Tjock film
CRCW08055K60JNEAIF
DigiKeys produktnummer
CRCW08055K60JNEAIF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW08055K60JNEAIF
Beskrivning
RES SMD 5.6K OHM 5% 1/8W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW08055K60JNEAIF Modeller
Kategori
Egenskaper
AEC-Q200, pulsmotstånd
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)