CRCW08054M30JNEB är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Dale
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
Stackpole Electronics Inc
Bourns Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
4.3 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Chipresistor 0805 (metrisk 2012) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW08054M30JNEB
DigiKeys produktnummer
CRCW08054M30JNEB-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW08054M30JNEB
Beskrivning
RES SMD 4.3M OHM 5% 1/4W 0805
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW08054M30JNEB Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,024" (0,60mm)